Svatby

Pozvat si kejklíře na svatbu byl jeden z mých nejlepších nápadů. Proto ho teď nabízím a velmi doporučuji i Vám.

Kamarád, kejklíř Pupa, nastoupil už po hostině, kdy všichni spokojeně oddechovali a skromně si začal připravovat svá fidlátka. Pak začal hrát. A za pár minut se všichni váleli smíchy.  A to nepřestalo až do konce. Jak to jinak popsat – to se musí vidět. Jak my novomanželé, tak rodiče i svatebčané se prostě parádně bavili od začátku do konce.  Představení bylo jedinečné, na to opravdu nezapomenete. Pupa to dokonce zvládl dvojjazyčně, tedy česky a anglicky a nezapomněl ani na děti, pro které měl báječné překvapení nakonec.

Večer se ještě konalo žonglování s ohni - žonglérská ohňová skupina z Brna, kterému svatebčané přihlíželi se zatajeným dechem. Celá naše svatba byla tak trochu netradiční, zato i díky zmíněným vystoupením opravdu nezapomenutelná.  „Takovou parádní svatbu jsem ještě nezažila“, byl častý komentář mnoha svatebčanů. A to musím potvrdit i já, nevěsta – že tak krásnou svatbu jsem ještě nezažila :-)
Proto teď podobný zážitek nabízím i Vám na Váš Velký den.  Sylva

Můžete si vybrat:
Kejklířské představení Pupy
Ohňová šou – jde o efektní žonglování s ohni za doprovodu hudby. Hodí se do večerních hodin, až se setmí.  
Klauniáda pro děti – pokud máte na svatbě více dětí a chcete je nějak zabavit, zatímco se dospělí baví - jedno z ideálních řešení je, pozvat si klauna, který se o zábavu pro děti postará.
Pro Vaše dotazy klikněte zde nebo volejte: +420 728 534 799

Klauniády

Žonglování

Loutkové hry

Mikuláš

Workshopy

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Dětské oslavy | Oslavy pro dospělé | Svatby | Jarmarky | Eventy | Promoakce | Teambuilding
Naši partneři:
SYLVA-KLAUN.cz © 2010 - 2011 | tvorba webových stránek Kleindesign.cz