Promoakce / Divadelní upoutávky

Už od pradávna používali prodejci divadla jako účinného nástroje k podpoře svého prodeje nebo také jako poděkování svým zákazníkům. To platí dodnes a vedle médií má i divadelní reklama a upoutávka stále své místo.

Můžeme pro vás vymyslet a zrealizovat zajímavou upoutávku a promotion podle Vašich představ. Představujeme pár zajímavých upoutávek, které jsme pro naše klienty zrealizovali, jak na výstavách, tak přímo v obchodech nebo v ulicích měst.

Chůdaři a žonglující chůdaři - Oblíbená upoutávka. O metr vyšší postavy, které nikdo nepřehlédne.
Živé sochy – Jsou jako z jiného světa, stojí strnule, náhle se pohnou nebo se hýbou velice pomalu. V jakýchkoli kostýmech podle vašich představ. Stoprocentně zaujmou kolemjdoucí.
Pantomima - Pantomimické scénky a klauniády stvořené a vymyšlené přímo na míru pro klienta na jeho téma či výrobek pro pobavení přihlížejících.
Balónková zvířátka - Oblíbená akce pro děti. Klauni vyrábějí desítky různých zvířátek a tvarů z balónků a rozdávají je kolemjdoucím dětem. Děti jsou stále náročnější a spousty zvířátek už znají, proto se stále učíme i vymýšlíme nové tvary.
Jednokolka - Ještě dosti neokoukané umění jízdy na jednokolce. Klaun a žonglér na jednokolce.
Ohňová šou - Strhující podívaná na žonglování s ohni. Od dvou žonglérů s ohněm až po celou skupinu žonglérů. Odehrává se ve venkovních prostorách po setmění.
Moderování vašeho programu. K dispozici máme vlastní aparaturu.
Šermíři, vojáci a bubeníci - Kolorit a malé exhibice vojáků, bubeníků v dobových kostýmech.

Fotografie z popisovaných akcí naleznete zde.
Pro Vaše dotazy klikněte zde nebo volejte: +420 728 534 799

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Dětské oslavy | Oslavy pro dospělé | Svatby | Jarmarky | Eventy | Promoakce | Teambuilding
Naši partneři:
SYLVA-KLAUN.cz © 2010 - 2011 | tvorba webových stránek Kleindesign.cz