Sylva van Loon – Baví děti i dospělé jako klaun už přes deset let. Účinkuje na oslavách, slavnostech, na programech v obchodních domech i jinde.  Šest let také hraje jako zdravotní klaun v nemocnících a na geriatriích, kde se také věnuje se koučování zdravotních klaunů.  Účinkovala na festivalech v Holandsku, ve Francii a v Německu.  Absolventka Divadelní Fakulty JAMU a mnoha mezinárodních kurzů a klaunských workshopů.  Občasně také lektorka klaunských a pohybových workshopů. Má klaunského pejska Fida. Dovednosti, specializace: klauniády, workshopy, žonglování, kouzlení, balónky, chůdy, pantomima. 
Jazyky: čeština, angličtina

Pupa – jeden z našich nejznámějších a nejlepších kejklířů a klaunů.  Je to také muzikant, žonglér, jednokolkař,  chůdař , eskamotér, herec a milovník. Můžeme ho často vidět na městských slavnostech, jarmarcích a dalších akcích. Vystupuje nejen u nás, ale pravidelně také v zahraničí, například mnohokrát 
v USA,  v Korei  a pravidelně na festivalech na Sicílii. Ovládá mrštně jazyky  - češtinu a angličtinu. Jeho dovednosti, specializace: žonglování všehomožného, jednokolka, chůdy, fireshow, balónky, hra na kytaru.

Jan Šprynar – Vystupuje několik let jako klaun a herec. Absolvent Divadelní Fakulty JAMU. Věnuje se také žonglérským workshopům a v současné době také produkci v hudebním klubu a kreativnímu vymýšlení promoakcí. Od 2006 do 2009 pracoval jako technik a herec v Divadle Polárka v Brně a jako také lektor dramatické výchovy.  Dovednosti, specializace: klauniády, žonglování, balónky, výroba žonglérských potřeb.

Jitka Říčařová – je zdravotní klaunkou už šestým rokem a se věnuje také koučování zdravotních klaunů. V roce 2006 absolvovala  Univerzitu v Hradec Králové obor speciální pedagogika. Působila jako lektor dramaterapie u mentálně a zrakově postižených. V současné době studuje na Divadelní Fakultě DAMU
v Praze. Absolvovala mnoho klaunských kurzů při vídeňské škole Internationale Schule für Humor. Je zakladatelem občanského sdružení Divadelta, jehož náplní jsou kromě jiného představení a workshopy formou divadla ve výchově. Dovednosti, specializace: Klauniády, workshopy, balónky, loutky.

Honza Hrubec – Absolvent Divadelní fakulty DAMU, obor alternativní herectví a kurzu etické výchovy v Etickém fóru ČR. Byl v několika angažmá: Naivní divadlo v Liberci, divadlo Lampion v Kladně, divadlo Minor v Praze nebo Studio Ypsilon. V současné době je členem divadla Bořivoj v Praze a nabízí šest loutkových inscenací se svým Dřevěným divadlem v Novém Městě na Moravě a je také Zdravotním klaunem. Kromě toho se věnuje lektorské činnosti. Specializace: loutky-výroba a divadlo, klauniády, workshopy.

Katka Hurychová – Od roku 2000 spolupracuje s divadlem Facka z Brna.  Je autorkou několika svých pantomim a pohádek, pravidelně jsme ji mohli vidět na festivalu neslyšících v Kolíně.  Účastnila se pantomimických a klaunských dílen – např.u B.Hybnera. Spolupracuje s dětským cirkusem Legrando z Brna při pořádání cirkusových táborů pro děti. Od roku 2009 je také zdravotní klaunkou. Její specializace: pantomima, klaun, chůdy, balónky.

Sabina Fránová – Vystudovala SUPŠ, obor užitá malba. Kromě malování se věnuje také hraní divadla
a pořádání dětských zábavných programů. Je členkou sdružení Zdravotní klaun, absolvovala mezinárodní herecké a klaunské workshopy při vídeňské škole Internationale Schule für Humor. Také hraje v divadélku Dráček v Plzni.

Dětské oslavy | Oslavy pro dospělé | Svatby | Jarmarky | Eventy | Promoakce | Teambuilding
Naši partneři:
SYLVA-KLAUN.cz © 2010 - 2011 | tvorba webových stránek Kleindesign.cz