Loutkové hry, představení

Kromě klauniád Vám nabízíme i dětmi oblíbené loutkové divadlo. Naše představení se hodí jak na soukromé akce, do MŠ  či ZŠ i na městské oslavy jako program pro děti

HONZA A DRAK
Klasická marionetami hraná pohádka Honzy Hrubce o - odvážném Honzovi, nešťastném králi a princezně v nesnázích, o králově cvičené žábě a o dříví které roste daleko. Ale hlavně o lásce a obětavosti a také o tom, že i velká smůla se může změnit v nečekané štěstí. Délka pohádky je 40 minut.

PRINCEZNA NA HRÁŠKU
Známá pohádka o zkoušce, zda je princezna pravá či falešná, je rozšířena o rodinné téma, kdy maminka nechce ještě svého synka oženit a tak ji přijde vhod, že se mu nedaří přivézt ze světa tu „pravou – opravdovou princeznu.“ Problém nastává, když jednoho deštivého večera na hradní bránu zabouchá „pravá princezna…“ Délka pohádky je 45 minut. Pohádka je zakončena malým workshopem, kde si děti zkusí hrát s loutkami. Pohádka Honzy Hrubce.

VODNICKÁ POHÁDKA
Takřka klasická česká pohádka s lakotnou mlynářkou, přitroublým mlynářem, hodnou Bětuškou, mazaným vodníkem a opravdovým čertem, ve které se mlýnské kolo možná zatočí a dobro nad zlem jako již tradičně zvítězí. Představení je kombinace maňásků a činohry, vhodná pro rodiče s dětmi od 6 let. Představení Divadla Koňmo.

TRISTAN A ISOLDA
Jedna z nejslavnějších legend o nesmrtelné lásce. Tristan prožívá osudovou lásku k Isoldě Zlatovlasé, která se posléze stává manželkou Tristanova strýce krále Marka. Prastarý příběh, který patří k nejvýraznějším dílům středověku, přitahuje tvůrce od nepaměti. My Vám předkládáme jeho loutkovou podobu, postavy vystupují z dávného pergamenu a dávají ožít iluminacím, které prastará slova doprovázejí…. Představení je určeno pro starší děti a pro dospělé. Představení Honzy Hrubce.

Pro Vaše dotazy klikněte zde nebo volejte: +420 728 534 799

Klauniády

Žonglování

Loutkové hry

Mikuláš

Workshopy

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Dětské oslavy | Oslavy pro dospělé | Svatby | Jarmarky | Eventy | Promoakce | Teambuilding
Naši partneři:
SYLVA-KLAUN.cz © 2010 - 2011 | tvorba webových stránek Kleindesign.cz