Klauniády

Ač mají naše klauniády i pevnou strukturu a objevují se v nich ověřené gagy, jsou založeny hlavně na improvizaci a interakci s dětmi. Takže každá klauniáda je vlastně jedinečná, protože děti jsou jejími hybateli. Průměrná délka představení je cca 50 - 60 minut, je ale možné časově klauniády upravit podle vašich představ nebo časových možností v programech.  Klauniády hrají jeden nebo dva klauni. Jazyky ČJ, AJ

Zde je několik tematických klauniád, které nabízíme, jen pro představu. Klauniádu ale můžeme připravit přímo \"na tělo\" Vašemu oslavenci či akci:

KLAUN VE ŠKOLE
Klaunka Bibi má hodinu hudební výchovy, kouzlení nebo žonglování. Všechno to ale motá a plete dohromady, dokonce ani neví jak se sama jmenuje či jak se postaví tabule, na kterou chce kreslit. Díky dětem se ale přece jen povede vyčarovat spousta překvapení, ale hlavně hodně legrace.

KLAUNSKÁ OLYMPIÁDA
Jsou netradiční klaunské zábavné disciplíny, ve kterých děti mezi sebou nebo s klaunem soutěží. Hlavně je ale pobaví a rozesmějí.

HLEDÁ SE CIRKUS
Dva klauni zabloudili a ztratili tak svůj krásný cirkus. Za pomoci dětí ale spolu založí nový a ještě báječnější cirkus, plný žonglérů, provazochodců, kouzelníků, krotitelů dravé zvěře, tanečnic a artistů. Děti jsou zde velmi aktivně zapojovány do hry.

CIRKUS HUBERT
Cirkus jednoho principála, který je i svým klaunem, klaunem Hubertem. Cirkus, ve kterém se žongluje, probíhá drezůra „dravé balónkové zvěře“ a tají dech při vtipné akrobacii na zemi. To a ještě více v cirkusu jednoho klauna a mnoha dětí.

BALÓNKOVÁ ŠOU
Dva klauni se trumfují, kdo je šikovnější a dokáže lepší kousek.  Z balónků vyrůstají různé tvary a prapodivné předměty. Děti se s klauny ocitají ve vzduchu, pod vodou nebo u kadeřníka. Je to klauniáda, kde má své slovo i pantomima.

Pro Vaše dotazy klikněte zde nebo volejte: +420 728 534 799
Těšíme se na Vás.

Klauniády

Žonglování

Loutkové hry

Mikuláš

Workshopy

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Dětské oslavy | Oslavy pro dospělé | Svatby | Jarmarky | Eventy | Promoakce | Teambuilding
Naši partneři:
SYLVA-KLAUN.cz © 2010 - 2011 | tvorba webových stránek Kleindesign.cz